Strona 1 z 1

Potrzebne są nietypowe meble dla pracowników na zamówienie

: 24 maja 2016, 12:46
autor: marekwolski
Witam wszystkich. Tak jak w temacie, nasza firma przenosi lokalizację biura i poszukujemy firmy, która zrobi dla nas różnego rodzaju meble dla naszych pracowników. Szukamy firmy z okolic Warszawy, która jest w stanie zrobić porządne meble. Interesuje nas dość dobra jakość, rzecz jasna koszty też są swego rodzaju wyznacznikiem. Będę wdzięczny za linki do prac takich firm.

podobne tematy:

Potrzebne są nietypowe meble pracownicze na podany wymiar

: 24 maja 2016, 13:20
autor: adaswolski
Dzień dobry. Jak ze stolicy to polecam tą firmę od zabudów meblowych: http://jfm-furniture.pl/meble-pracownicze . Tworzą naprawdę dobrej jakości zabudowy meblowe. Specjalizują się właśnie w takiego rodzaju zleceniach co mówisz. Tu masz odnośnik do ich pracy: Obrazek - więc jak sam widzisz ta firma wie co robi. Posiadają naprawdę bogate realizacje oraz doświadczenie w tej branży. Działam z nimi jako projektant wnętrz i przy każdej realizacji byłem zadowolony z efektu ich pracy.

podobne tematy:

Potrzebuje dobre meble pracownicze na podany wymiar

: 24 maja 2016, 13:23
autor: alexsys76
Cześć, u nas ta firma robiła zabudowy meblowe. Są na prawdę ekstra. Nie wiem jak kształtuje się to cenowo i tak dalej. To już prezes załatwiał, lecz w porównaniu do poprzednich mebli są o niebo lepsze.

podobne tematy: