Strona 1 z 1

Jaka reklama będzie najskuteczniejsza dla ekipy dekarskiej?

: 31 maja 2016, 11:07
autor: adambyczek
Dzień dobry, posiadam małą firmę dekarską. Od dłuższego czasu w kraju występuje kryzys budowlany a co się z tym wiąże jest znacznie mniej pracy dla takich firm jak nasza. W kraju coraz mniej powstaje domów. Jak już ktoś dzwoni to najczęściej szuka najtańszego dekarza w okolicy. Konkurencja mocno zaniżyła ceny. Teraz praca jest na granicy rentowności. Dlatego zacząłem się poważnie zastanawiać nad promocją prowadzonej przez mnie firmy, lecz nie nie mam pojęcia jaki rodzaj promocji się sprawdzi? Proszę o pomoc.

podobne tematy:

Jaka reklama najlepiej się sprawdzi dla dekarza?

: 31 maja 2016, 11:16
autor: alexsys76
Dzień dobry. Prowadzony przez ciebie rodzaj działalności nie jest łatwy do promowania. Drukowanie ulotek mija się z celem. Pozostaje ci internet: pozycjonowanie strony oraz promocja na tego typu stronach www: http://polecamspeca.pl/dekarz . Inne sposoby promocji okażą się mało skuteczne. Dobrym sposobem jest wykonanie bilbordu z reklamą i stawianie go w czasie prac na terenie budowy. Zawsze kogoś możesz na to złapać. Koszt praktycznie zerowy.

podobne tematy:

Która reklama będzie najskuteczniejsza dla dekarza?

: 31 maja 2016, 11:20
autor: tolek1980
Cześć. Przedmówca zapomniał jeszcze o marketingu szeptanym i Adwordsach. Te dwa sposoby promocji dobrze się sprawdzają. Szczególnie marketing szeptany na portalach o zbliżonej tematyce

podobne tematy: