Czy kominiarz może się ogłaszać na portalach internetowych?

Piszemy na dowolne tematy.
adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

Czy kominiarz może się ogłaszać na portalach internetowych?

Postautor: adambyczek » 09 cze 2016, 13:02

Dzień dobry - jestem kominiarzem starej daty. W swoim fachu pracuję już wiele lat czasu. Dzisiaj przybywa nowych zakładów kominiarskich z młodymi kominiarzami, którzy mają większe pojęcie o nowoczesnych technologiach. Ja za bardzo się w tym wszystkim nie orientuje. Dlatego chciałbym się dowiedzieć, czy zakład kominiarski może promować się w Internecie. Czy taki rodzaj reklamy będzie skuteczny i przyniesie zamierzone korzyści. Działam w niewielkim mieście i jest dużo osób takich jak ja, którzy z komputerem mają nie wiele wspólnego. Proszę was o opinię.

podobne tematy:

tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:28

Czy kominiarz może się ogłaszać w Internecie?

Postautor: tolek1980 » 09 cze 2016, 13:09

Dzień dobry. Faktycznie należysz do osób starej daty. Dlaczego kominiarz nie powinien się promować w wyszukiwarkach internetowych. Żadne prawo wam tego nie zabrania. Wiele osób z twej branży wybrało taki sposób promocji: http://polecamspeca.pl/kominiarz/lublin i na pewno tej decyzji nie żałują. Teraz praktycznie każdy szuka firm w Internecie. Nie ma cię tam to nikt o tobie nie wie. Dlatego już teraz powinieneś pomyśleć o stworzeniu strony WWW i rozpoczęciu jej promocji. Dopóki jej nie posiadasz to możesz dać reklamę do tego rodzaju stron WWW jak w odnośniku, który dałem wyżej. Zawsze to już jakiś początek. Tego typu forma reklamy jest zazwyczaj za darmo.

podobne tematy:


Wróć do „Dowolne rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości