Jak promować tego typu działalność w Internecie?

Piszemy na dowolne tematy.
adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

Jak promować tego typu działalność w Internecie?

Postautor: adambyczek » 17 cze 2016, 13:05

Witam, od pewnego czasu posiadam stronę internetową, która zajmuje się turystyką medyczną w naszym kraju. Pomysł w moim odczuciu bardzo oryginalny i na tego pokroju usługi wiem, że są chętne osoby. Ale posiadam bardzo duży problem z dotarciem do nowych klientów. Adres strony to i strona wygląda dość dobrze, natomiast nie mam zapytań ofertowych. Co mogę z tym zrobić, żeby więcej ludzi zaglądało do mnie? Proszę o pomoc. Pragnę wspomnieć iż widziałem początkujący serwis skrzyń biegów we Wrocławiu w którym znam szefa. Poprzez promocję strony w wyszukiwarkach internetowych znacznie polepszyły mu się obroty. W jego przypadku było to parę słów kluczowych typu: remonty skrzyń biegów Wrocław lub naprawa skrzyń biegów. W moim przypadku chyba nie wystarczy kilka słów kluczowych, które koncentrują się na jednym mieście jakim jest Wrocław bynajmniej na przykładzie tej firmy, która oferuje naprawę i remonty skrzyń biegów będzie prościej wyjaśnić moje wątpliwości. Przykładowo jak decyduje się na wspomniane 4 frazy do promocji. Po jakim czasie zobaczę efekt w postaci pojawiania się strony internetowej w Top 10 na frazę serwis skrzyń biegów Wrocław lub tą frazę naprawa skrzyń biegów Wrocław? Czy będzie to kilka tygodni, a może rok? I właśnie czas jest tu kluczowy. Przykładowo dla tej firmy naprawa skrzyń biegów - była jeszcze inna reklama - banery, itp. Tu mamy stacjonarny serwis skrzyń biegów, który świadczy konkretną usługę: naprawę i remonty skrzyń biegów we Wrocławiu. Ja posiadam firmy z całej polski i nie posiadam siedziby. Postawienie banneru na płocie więc nie wchodzi w grę. Jakieś pomysły co można zrobić? Myślałem o reklamie szeptanej na forach. Ale tu również pojawił się spory problem, który polega na liczbie haseł. W moim przypadku jest ich ogrom. A w przypadku naprawa skrzyń biegów jest ich naprawdę kilka. Jak widzicie, jak nie podchodzę to sprawy to za każdym razem schody. Niedołężność to okropna rzecz, tak samo jak wypadek. Natomiast bardzo istotny jest szybki powrót do 100% sprawności motorycznej. Z pomocą przyjedzie wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego, która oferuje wysokiej jakości sprzęt rehabilitacyjny. Nasuwa się za pewne pytanie u wielu z was - czemu nie nabyć sprzętu rehabilitacyjnego? Po pierwsze to cena. Kupno dobrej jakości sprzętu rehabilitacyjnego to wydatek od kilku do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Więc oczywistym wyjściem jest skorzystanie z oferty na wynajem sprzętu rehabilitacyjnego - jest to opcja znacznie tańsza. Ponadto po okresie wynajmu sprzętu - możemy go bez problemu oddać do wypożyczalni i o nim zapoznać. Korzystając z wynajmu sprzętu rehabilitacyjnego z pewnością oszczędzimy! Drugi powód to profesjonalne doradztwo. Firmy zajmujące się wynajmem sprzętu rehabilitacyjnego posiadają wysokiej jakości pracowników, którzy służą profesjonalnym doradztwem. Kolejny powód to pomoc pracownika, który dowozi wybrany sprzęt rehabilitacyjny. Osoba taka pomoże nam w wyjaśnieniu jego obsługi. Poprzez to używanie wybranego modelu sprzętu rehabilitacyjnego będzie znacznie łatwiejsze. Zobacz: sprzęt rehabilitacyjny wynajem http://rentalmed.pl

podobne tematy:

marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:49

Jak reklamować tego typu działalność w Internecie?

Postautor: marekwolski » 17 cze 2016, 13:19

Witaj. Kluczowe pytanie: w jaki sposób są wstanie ludzie trafić na twoją stronę? Przecież jej nigdzie nie widać. Więc tu jest problem. Jeżeli nie można jej znaleźć to przecież nikt o niej nie słyszał. Po pierwsze pomyśl o jej reklamie w Internecie. Jest parę form promocji, którymi powinieneś się zainteresować. Podstawową z nich jest pozycjonowanie witryny internetowej w wyszukiwarce internetowej. Dzięki temu twoja strona internetowa znajdzie się na początku rezultatów na interesujące cię frazy. A to już przekłada się na większą liczbę wyświetleń strony i zapytania ofertowe. Następna forma promocji to marketing szeptany na blogach. W twoim przypadku będą to fora dla Polaków mieszkających za granicą. Warto tam tworzyć posty i nakłaniać do tego rodzaju usług. Jak sam widzisz, bez promocji nic nie zdziałasz.

podobne tematy:


Wróć do „Dowolne rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości