W jaki sposób możemy wyeksponować recepcję w firmie?

Piszemy na dowolne tematy.
adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

W jaki sposób możemy wyeksponować recepcję w firmie?

Postautor: adambyczek » 17 cze 2016, 13:27

Witam, od niedawna zastanawiam się nad odmianą wyglądu naszego biura. Najbardziej nie podoba mi się obecna recepcja, która nie posiada duszy. Rozmyślam właśnie co można poprawić, żeby odwiedzające nas osoby od pierwszego wejrzenia czuły charakter firmy. Wiadomo zmiana kolorystyki ścian oraz jakieś gustowne dodatki to podstawa. Natomiast to jest w każdym biurze, a ja myślę o czymś ekstra. Czy posiadacie jakieś pomysły na to?

podobne tematy:

tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:28

W jaki sposób jesteśmy w stanie wyeksponować recepcję w biurze?

Postautor: tolek1980 » 17 cze 2016, 13:40

Witaj. Sposobów na rozwiązanie opisywanego przez ciebie problemu jest dużo. Jak już trafnie zauważyłeś ważna jest kolorystyka biura a, także dobrze dopasowane dodatki. Te elementy powinny się komponować w zgrabną całość. Jeżeli poszukujesz czegoś super to można pomyśleć o takiej ladzie recepcyjnej: http://jfm-furniture.pl/lady-recepcyjne - to robi wielkie wrażenie na gościach. Rzecz jasna lada recepcyjna powinna być dopasowana do charakteru twojej firmy. Więc musisz ją wykonać na konkretny wymiar i u firmy, która ma doświadczenie w tego rodzaju projektach. W Polsce jest kilka firm, które wykonują tego rodzaju rzeczy. Natomiast odradzam małe zakłady stolarskie. Rezultat będzie niezadowalający.

podobne tematy:


Wróć do „Dowolne rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości