Czy ktoś z forumowiczów zna produkty tego producenta mebli?

Piszemy na dowolne tematy.
adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

Czy ktoś z forumowiczów zna produkty tego producenta mebli?

Postautor: adambyczek » 08 lip 2016, 11:44

Dzień dobry, poszukuje nieszablonowych rozwiązań meblowych do swojej firmy. Oglądając sklepy WWW w wyszukiwarce wyszukałem interesujące meble tego przedsiębiorstwa https://edukacjapolicealna.pl . Osobiście pierwszy raz spotykam się z tym producentem mebli i nie mam pojęcia jak będą sprawowały się w praktyce ich rozwiązania. Na zdjęciach oferta prezentuje się bardzo ciekawie: lecz w użytkowaniu codziennym może być gorzej. Tak, więc szukam jakiś opinii na temat tej firmy w Internecie - sam nie wiele mogłem znaleźć. Może ktoś z osób na tym forum miał styczność z ich produktami i ma możliwość podzielić się zdaniem na ich temat.

podobne tematy:
Ostatnio zmieniony 27 lip 2022, 13:22 przez adambyczek, łącznie zmieniany 1 raz.

alinasobol
Posty: 11
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:34

Czy ktoś z forumowiczów zna produkty tej firmy?

Postautor: alinasobol » 08 lip 2016, 11:55

Witaj. Rzeczywiście zdjęcia z ich meblami prezentują się bardzo dobrze. Natomiast ta marka mebli jest mało znana w Polsce. Arbeitsmöbel sprzedaje swoje meble z powodzeniem w Niemczech i Norwegii. Jest to popularna marka w tych krajach. W naszym kraju za kilka lat będzie popularna. Natomiast klienci sobie ją bardzo chwalą w Norwegii. Posiadają bardzo porządnie zaprojektowane meble. Też cenowo nie odstają od popularnych polskich firm, które sprzedają meble. Jak ja miałabym wybierać pomiędzy Arbeitsmöbel a podobnymi producentami mebli w naszym kraju, to na pewno wybrałabym produkty Arbeitsmöbel. Za ich wyborem przemawia nowoczesne wzornictwo i rzadko spotykana w Polsce wysoka jakość wykonania mebli.

podobne tematy:


Wróć do „Dowolne rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość