Strona 1 z 1

Interesujące zabudowy meblowe do siłowni

: 20 lip 2016, 11:33
autor: adambyczek
Dzień dobry, zastanawiam się nad uruchomieniem własnego interesu. Wybór padł na klub fitness. Zawsze lubiłem chodzić na siłownię, tak więc postanowiłem że spróbuje sił w tym biznesie. Wiadomo, że jest spora konkurencja w tej branży. Żeby zachęcić klientów muszę się jakoś wyróżnić. Dlatego pomyślałem o tym systemie mebli Möbel im Fitnessstudio do swego klubu fitness. I właśnie w tym miejscu pojawia się wasza rola. Bardzo proszę o komentarze na temat tych mebli do klubu fitness. Będę rad za wszelkie sugestie. Od tego będzie zależało czy osoby ćwiczące będą dobrze czuli się w moim klubie fitness.

podobne tematy:

Ciekawe zabudowy meblowe do siłowni

: 20 lip 2016, 11:45
autor: tolek1980
Dzień dobry. Osobiście nie jestem zwolennikiem tak jaskrawych kolorów. Dlatego sugeruję wybrać mniej krzykliwe połączenia barw. Wg mnie ta propozycja jest ciekawa Obrazek - takie kolory uspokajają. Takie jest moje zdanie w tym temacie.

podobne tematy:

Interesujące meble do fitness klubu

: 20 lip 2016, 11:48
autor: alexsys76
Witaj. Kolega ma sporo racji. Ale ja osobiście preferuje właśnie żywe barwy. Zwłaszcza w tego rodzaju miejscach jak siłowni. W siłowniach powinno być żywo - przecież to miejsce aktywności fizycznej. Mnie do gusty przypadły te rozwiązania: Obrazek - przypominają mi szatnię na stadionie.

podobne tematy: