Czy mogę samodzielnie wypozycjonować stronę na frazę dźwigi towarowe

Piszemy na dowolne tematy.
marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:49

Czy mogę samodzielnie wypozycjonować stronę na frazę dźwigi towarowe

Postautor: marekwolski » 16 wrz 2016, 12:15

Witam. Od jakiegoś czasu wertuje zagadnienia związane z marketingiem internetowym. Najbardziej interesującą formą reklamy jest w moim odczuciu pozycjonowanie strony w wyszukiwarkach. Przejrzałem na ten temat wiele poradników, mam już za sobą jedno szkolenie związane z SEO i pozycjonowaniem domen w Internecie. Tak, więc mam nadzieję, że jestem wstanie samemu podziałać coś z pozycjonowaniem strony internetowej. Chciałbym wypromować swoją witrynę internetową na następujące słowo kluczowe: windy towarowe i tu mam 2 pytania. Czy warto inwestować w dedykowane zaplecze dla takich słów kluczowych jak: dźwigi towarowe oraz czy dzienna ilość tworzonych odnośników ma wpływ na wzrost pozycji. Mam na myśli czy jeśli pozyskam dzisiaj 50 linków a nazajutrz 20 będzie to negatywnie oddziaływało na pozycjonowanie strony?

podobne tematy:

adaswolski
Posty: 10
Rejestracja: 19 maja 2016, 10:59

Czy jestem w stanie samodzielnie wypozycjonować stronę na słowo kluczowe platformy towarowe

Postautor: adaswolski » 16 wrz 2016, 12:33

Witam kolegę. Jak mniemam, że nieco liznołeś tematu związanego z pozycjonowaniem strony internetowej w wyszukiwarce. Po pierwsze podana przez ciebie fraza: dźwigi towarowe nie należy do najłatwiejszych i młodemu pozycjonerowi będzie dość ciężko ją wypromować własnymi siłami. Natomiast do odważnych świat należy i możesz próbować swoich sił. Kłopotem są oczywiście linki, które powinieneś pozyskać oraz ich liczebność. Na dzień dzisiejszy bez specjalistycznych programów ciężko jest uskuteczniać pozycjonowanie. Odnośniki możesz tworzyć ręcznie, lecz musisz je indeksować. W tym momencie są niezbędne programy. Jeśli chodzi o budowanie zaplecza to jak najbardziej jest to odpowiedni kierunek działań. Natomiast ilość pozyskiwanych linków nie powinna być za duża. Powinno się je pozyskiwać systematycznie. Dzisiaj np: 20 linków, nazajutrz 25 odnośników, pojutrze 5 odsyłaczy. Wtedy wygląda to w miarę naturalnie.

podobne tematy:


Wróć do „Dowolne rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość