Gdzie mogę kupić kute balustrady nierdzewne w województwie mazowieckim

Piszemy na dowolne tematy.
adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

Gdzie mogę kupić kute balustrady nierdzewne w województwie mazowieckim

Postautor: adambyczek » 19 wrz 2016, 13:26

Dzień dobry. Chciałbym się podpytać forumowiczów, którzy mają już za sobą wykończenie domu. Chodzi mi o balustrady ze stali nierdzewnej na klatkę schodową. Poszukuje firmy, która robi fajne rzeczy za przystępną cenę. Chciałbym aby wykonali coś unikalnego - coś z pogranicza kowalstwa artystycznego. Do gustu przypadły mi balustrady połączone ze szkłem. Do tego efektu chciałbym dodać jakieś ciekawe zdobienia. Wg mnie idealnie by to się łączyło z podświetleniem klatki schodowej. Będę wdzięczny za namiary do fachowców.

podobne tematy:

marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:49

Gdzie mogę zrobić kute balustrady nierdzewne w województwie mazowieckim

Postautor: marekwolski » 19 wrz 2016, 13:55

Hej. Ja u siebie posiadam podobne balustrady ze stali nierdzewnej, o których mówisz. Robiła mi je ta ekipa: kolorowe panele poduszkowe dla dzieci , która działa na obszarze województwa mazowieckiego. Więc bez problemu dojadą do Radomia. Cenową są bardzo konkurencyjni i nie jestem w stanie powiedzieć o nich złego słowa. Przykład ich realizacji masz w tym miejscu: Obrazek - jak chcesz zobaczyć więcej to zawsze możesz odwiedzić ich stronę. Niektóre balustrady ze stali nierdzewnej są na prawdę ciekawe i unikalne, więc na pewno będziesz zadowolony z ich realizacji. Nie mogę powiedzieć tylko czy uda się połączyć taką balustradę ze szkłem. Dużo zdobień może uniemożliwić lub mocno ograniczyć montaż szkła do barierek.

podobne tematy:


Wróć do „Dowolne rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość