Szukam firmy, która oferuje windy towarowe

Piszemy na dowolne tematy.
alinasobol
Posty: 11
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:34

Szukam firmy, która oferuje windy towarowe

Postautor: alinasobol » 28 wrz 2016, 12:34

Witam szanownych forumowiczów. Napisze na początku co mam na myśli, a później rozwinę temat. Poszukuję firmy, która zajmuje się montażem dźwigów hydraulicznych na potrzeby restauracji. Potrzebuję niedużej windy do mojego zajadu, który ma dwu piętrową restaurację. Udźwig platformy towarowej nie będzie duży. Widną będą jeździły dania dla klientów. Więc maksymalne obciążenie to sto kilo. Nie mam za wiele miejsca na jej zamontowanie, dlatego nie mogę skorzystać ze standardowych wind. Jestem ciekaw, czy ktoś z was miał do czynienia ze zbliżonym problemem i udało mu się założyć taką platformę towarową w swojej firmie.

podobne tematy:

michalgos
Posty: 7
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:26

Szukam przedsiębiorstwa, które sprzedaje platformy towarowe

Postautor: michalgos » 28 wrz 2016, 12:54

Witaj. Jakiś czas temu to może byłby problem ze znalezieniem firmy zajmującej się montażem takich dźwigów hydraulicznych. Teraz bez żadnych problemów znajdziesz przedsiębiorstwo, które zajmuje się montażem wind towarowych o nietypowych gabarytach. Przykładem może być ta ekipa - https://e-position.pl/2021/11/29/rehabilitacja-ortopedyczna-rzeszow-czy-warto-jest-wybrac-sie-na-nia-prywatnie-lub-korzystniej-zaczekac-na-porade-u-specjaliste-na-nfz, która specjalizuje się w tworzeniu dźwigów towarowych dla hoteli. Dlatego nie musisz się przejmować tym, że nie posiadasz dużo miejsca na zamontowanie platformy towarowej w twoim lokalu gastronomicznym. Obecne widny nie wymagają za wiele wolnej przestrzeni. Również można zamontować cały ich mechanizm na zewnątrz budynku lub na dachu.

podobne tematy:


Wróć do „Dowolne rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości