Potrzebuje dobrej ekipy fachowców do zrobienia balustrad i ogrodzeń w budynku jednorodzinnym w województwie mazowieckim?

Piszemy na dowolne tematy.
alexsys76
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 10:51

Potrzebuje dobrej ekipy fachowców do zrobienia balustrad i ogrodzeń w budynku jednorodzinnym w województwie mazowieckim?

Postautor: alexsys76 » 29 wrz 2016, 11:35

Dzień dobry. Potrzebuje rzetelnej brygady ślusarzy, która wykona dla mnie balustrady ze stali nierdzewnej oraz ogrodzenie działki. Chciałbym mieć coś oryginalnego, co nie będzie powszechnie stosowanym rozwiązaniem. Ogrodzenie pragnę żeby były wykonane w dawnym stylu - teraz nazywa się to chyba kowalstwo artystyczne. Natomiast balustrady chciałbym, aby zostały zrobione ze stali nierdzewnej. Zastanawiałem się nad połączeniem szkła oraz drewna. Nie wiem tylko czy nie będzie to za ciężka koncepcja. Dodatkowo posiadam wątpliwość czy właściwie wpasuje się to w nowoczesny wystrój domu. Dlatego potrzebuje rzetelną ekipę ślusarzy z okolic Warszawy. Czy ktoś z was może polecić coś ciekawego?

podobne tematy:

marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:49

Potrzebuje fachowej brygady ślusarzy do wykonania balustrad i ogrodzeń w budynku jednorodzinnym w województwie mazowieck

Postautor: marekwolski » 29 wrz 2016, 11:45

Dzień dobry. Jeśli dobrze Cię zrozumiałem to szukasz firmy, która jest w stanie wykonać dla ciebie kute balustrady oraz ogrodzenie twojej działki. Poszukujesz ślusarzy ze zmysłem artystycznym? Jeśli tak to powinieneś sprawdzić ofertę brygady ślusarzy - MetFach , która specjalizuje się w tworzeniu balustrad ze stali nierdzewnej oraz ogrodzeń artystycznych. Poniżej dodaję ich przykładową realizację: Obrazek . Zerknij czy szukasz czegoś w tym rodzaju. Jak tak to jestem w stanie Ci ich polecić z czystym sumieniem. U mnie w domu wykonywali balustrady nierdzewne i jestem bardzo zadowolony z ich pracy. Brygada zrobiła wszystko jednego dnia i zostawiła dom tak jak przed ich wizytą. Wszystko posprzątali po sobie, co jest rzadkością u budowlańców.

podobne tematy:


Wróć do „Dowolne rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości