Co sądzicie o tego rodzaju szkoleniach?

Piszemy na dowolne tematy.
alinasobol
Posty: 11
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:34

Co sądzicie o tego rodzaju szkoleniach?

Postautor: alinasobol » 07 paź 2016, 10:10

Dzień dobry. Jestem zawodowym kierowcą, który na co dzień wykonuje swoją pracę w firmie przewozowej. Zarobki są na dobrym poziomie, ale mogły by być większe. Jeden z moich kumpli posiada uprawnienia do transportu towarów niebezpiecznych i dzięki temu u innego przewoźnika zarabia o wiele więcej niż ja. A, więc zacząłem poszukiwać odpowiednich kursów http://smartkursyszkolenia.pl/adr-kurs-specjalistyczny-klasa-1-materialy-i-przedmioty-wybuchowe , które nadają odpowiednie kwalifikacje. Myslę nad wyborem jednego z tych, która prowadzi podane przeze mnie uczelnia. Natomiast moim problemem jest to, że na żadne z nich nie mogę się zdecydować.

podobne tematy:

tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:28

Co uważacie o tego rodzaju szkoleniach?

Postautor: tolek1980 » 07 paź 2016, 10:22

Cześć. Sam przechodziłem podobny kłopot jak ty. Jeździłem jako kierowca TIRów w Polskiej firmie transportowej. Jeździłem jedynie po kraju, dlatego zarobki nie były imponujące. Nie chciałem wybierać tras zagranicznych ze względu na małą córkę. Więc byłem zmuszony coś innego wymyślić. Wybrałem wówczas tego typu szkolenie jak dałeś w linku. Skończyłem: szybki kurs ADR i dzięki temu byłem w stanie bez problemu znaleźć lepiej płatną pracę. Nadal przewożę towary po Polsce, ale moje wynagrodzenie jest zdecydowanie wyższa. Tak, więc nie masz się nad czym zastanawiać i rób tego rodzaju szkolenie. Jego koszt zwróci się po kwartale.

podobne tematy:


Wróć do „Dowolne rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości