Czy szampon z czarnuszki faktycznie działa?

Piszemy na dowolne tematy.
alinasobol
Posty: 11
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:34

Czy szampon z czarnuszki faktycznie działa?

Postautor: alinasobol » 28 paź 2016, 10:59

Cześć. Mam od pewnego czasu pewny problem. A więc regularnie wypadają mi włosy. Wykorzystywałem już dużo różnych specyfików jednak w ogóle nie pomagały bądź też wynik był tylko chwilowy. Ostatnimi czasy słyszałem o czymś takim jak szampon z czarnuszki . Zastanawiam się czy ktoś stosował ten specyfik? Interesują mnie opinie na temat właściwości oraz efektywności takiego szamponu. Czy istotnie może mi pomóc na wybywające włosy? A może nie ma sensu wydawać pieniędzy albowiem rezultat jest kiepski?

podobne tematy:

tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:28

Czy szampon z czarnuszki faktycznie pomaga?

Postautor: tolek1980 » 28 paź 2016, 11:12

Dzień dobry. Też cierpiałem na wypadanie włosów, jakkolwiek u mnie podchodziło to już pod łysienie. Kupiłem szampon z czarnuszki oraz muszę potwierdzić jego imponujące działanie. Włosy przestały wybywać, a cebulki wyraźnie się wzmocniły. Myślę, że dzięki kompozycje kwasów tłuszczowych oraz innych elementów. Moja żona również stosuje ten szampon i odnotowała po pewnym czasie, że włosy są mocniejsze oraz zwiększyły własną objętość, a też przestały się przetłuszczać. Bez owijania w bawełnę polecam ten artykuł.

podobne tematy:


Wróć do „Dowolne rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości