Bezpieczny lokal mieszkalny musi mieć kamery?

Piszemy na dowolne tematy.
adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

Bezpieczny lokal mieszkalny musi mieć kamery?

Postautor: adambyczek » 28 paź 2016, 12:32

Dzień dobry. Ostatnio wybudowałem dom dla własnej rodziny. Przebywamy w dosyć ruchliwej dzielnicy, gdzie przewija się dziennie dużo rozmaitych osób. Ciągle zastanawiam się, w takim razie czy powinienem ulokować finanse w kamerę - idzie o coś w stylu https://beauty-room.pl/depilacja-laserowa ? W domu mamy wiele urządzeń oraz cennych przedmiotów. Oprócz tego moja trójka pociech zostaje niejednokrotnie sama w mieszkaniu. Stąd moje zapytanie czy należałoby zainwestować w kamerę? Zależy mi na podniesieniu bezpieczeństwa jednak nie wiem czy w ten sposób uzyskam zamierzony cel. Proszę o bezpośrednie odpowiedzi.

podobne tematy:
Ostatnio zmieniony 19 lut 2019, 11:06 przez adambyczek, łącznie zmieniany 1 raz.

alinasobol
Posty: 11
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:34

Bezpieczny dom powinien posiadać kamery?

Postautor: alinasobol » 28 paź 2016, 12:40

Dzień dobry. Chcąc zabezpieczyć swoją posiadłość również wpadłem na pomysł zakupu kamery. Muszę ogłosić, że miało to miejsce kilka lat temu oraz na szczęście do tej pory nic się złego nie działo. Okazuje się jednakże, że u sąsiadów były już dwa włamania, wobec tego sądzę, że kamera odstraszyła włamywaczy. Takie zabezpieczenie własnego domu jest niezmiernie ważne przede wszystkim jeśli posiadasz dzieci. Warto, w związku z tym zainwestować w solidny monitoring. Z pewnością nie będziesz ubolewać, a wręcz przeciwnie.

podobne tematy:


Wróć do „Dowolne rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość