Czy masaż relaksacyjny daje dobre efekty, adres gabinetu masażu w Warszawie

Piszemy na dowolne tematy.
alexsys76
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 10:51

Czy masaż relaksacyjny daje dobre efekty, adres gabinetu masażu w Warszawie

Postautor: alexsys76 » 05 kwie 2017, 11:02

Witam wszystkich na tym forum. Ostatnio odczuwam kłopoty z kręgosłupem. Zacząłem wertować wyszukiwarkę w znalezieniu przyczyn takiego stanu rzeczy. Na forach odnalazłem wiele wypowiedzi ludzi z zbliżonym bólem pleców. Sporo ludzi rekomenduje masaż leczniczy , który wg ich doświadczeń bardzo koi ból pleców. Zastanawiam się czy nie zafundować sobie masażu relaksacyjnego aby jeszcze rozluźnić mięśnie. Może taki zestaw masaży pomoże? Czytałem też, że tego typu bóle spowodowane są siedzącym trybem pracy. Czy ktoś z was może to potwierdzić. Faktem jest, że dużo pracuję przy komputerze od lat. Lecz czy takie bóle nie powinny ujawnić się od samego początku? Oraz najważniejsze pytanie o lokalizację sprawdzonego salonu masażu w Warszawie , który wykonuje masaż relaksacyjny w korzystnej cenie.

marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:49

Czy masaż leczniczy daje dobre efekty, adres gabinetu masażu w Warszawie

Postautor: marekwolski » 05 kwie 2017, 11:07

Witaj. Rozumiem twój problem i postaram ci powiedzieć jak najwięcej w tej kwestii. Po pierwsze tego typu dolegliwości kręgosłupa mogą być spowodowane siedzącym trybem pracy, na które idealnym lekarstwem jest masaż relaksacyjny - daję głowę że pomaga. Trzeba połączyć tego rodzaju masaż z regularnym uprawianiem sportu. Całkiem całkiem wpływa na kręgosłup nawet codzienne spacerowanie. Dzięki temu nie obciążamy tak naszych kręgów. Niezłych gabinetów masażu w Warszawie jest sporo. Polecam wybrać ten, który jest blisko twojej pracy lub domu. Masaż relaksacyjny robię regularnie i przyznam szczerze, iż ból pleców minął. Natomiast polecam aby zobaczył to jeszcze jakiś lekarz. Sam masaż może nie wystarczyć lub tylko maskować objawy jakieś poważniejszej choroby.


Wróć do „Dowolne rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości