Responsywne strony internetowe przeglad

Piszemy na dowolne tematy.
adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

Responsywne strony internetowe przeglad

Postautor: adambyczek » 03 gru 2017, 16:25

Czy teraz posiadanie responsywnej strony internetowej to już standard? Czy funkcje wyszukiwarek premiują tego rodzaju strony internetowe w rezultatach wyszukań? A może jest to wymysł marketingowy firm, które parają się projektowaniem stron internetowych?

Odpowiedź na tak postawione pytania uzyskacie w poniższym tekście. Po pierwsze zacznijmy od samego określenia responywnej strony internetowej. Potocznie mówiąc, tego typu strony internetowe, właściwie wyświetlają się na każdego rodzaju urządzeniu. Niezależnie czy są to komputery stacjonarne czy urządzenia typu tablet. Tego rodzaju strony internetowe idealnie prezentują się na każdym z tych urządzeń, a ponadto ich wygląd jest odpowiednio dostosowywany. Elementy graficzne są odpowiednio przekształcane do wielkości ekranu. Responsywne strony internetowe mogą nieco inaczej prezentować się na laptopach, a trochę inaczej na telefonie. Przeważnie na samrtfonach i tabletach responsywne strony internetowe posiadają mniej elementów graficznych. Kolejnym istotnym aspektem, który przemawia za posiadaniem takiego rodzaju strony internetowej to fakt, że coraz więcej ludzi ogląda strony internetowe na smartfonach. Brak odpowiedniej strony powoduje utratę potencjalnych zleceń. Tak, więc występuje również aspekt ekonomiczny. Firmy, które posiadają responwyne strony internetowe mają przewagę nad konkurencją.

Inny powód to widoczność strony internetowej w wynikach wyszukiwania. Responsywne strony internetowe są lepiej oceniane przez funkcje wyszukiwarek. Zwłaszcza dla rezultatów mobilnych, responswyne strony internetowe mają znaczną przewagę nad stronami, które nie mają tej funkcji. Wystarczy wpisać tanie strony internetowe i sami jesteśmy w stanie się przekonać, jakie strony internetowe mają przewagę w wynikach wyszukiwarki. Czy są to strony internetowe responsywne, a może nie? Właśnie tego typu słowa kluczowe strony internetowe Radom pokazują jak znaczne są różnice w mocno konkurencyjnych branżach. Firmy, które budują strony internetowe doskonale zdają sobie z tego sprawę, jak kluczowe jest pozyskanie zleceń przez Internet. Rzecz jasna możemy określić to za niewystarczający argument. Lecz w dłuższej perspektywie czasu firmy, które posiadają przestarzałe strony internetowe przekonają się o tym boleśnie. Brak nowych klientów może być w przyszłości poważnym problemem dla każdej firmy, która chce się właściwie rozwijać.

Tak więc doradzam każdemu zmodernizowanie posiadanej strony internetowej do wersji responwynej. Wydatek na tego rodzaju modernizacje nie jest, aż tak znaczny. A potencjalne zyski już tak.

Wróć do „Dowolne rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość