Prośba o radę

Piszemy na dowolne tematy.
michalgos
Posty: 7
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:26

Prośba o radę

Postautor: michalgos » 19 maja 2016, 12:16

Dzień dobry, dumam nad sposobem reklamy mojej firmy w Internecie. Zamówień jest coraz mniejsza liczna i trzeba coś działać aby przetrwać na rynku. Czytałem trochę o pozycjonowaniu swojej strony w Internecie. Mam dużo czasu i jestem w stanie to samodzielnie robić. Mam pytanie czy odnośniki z takich witryn WWW https://biozamrazarki.pl/?p=229 mi nie zaszkodzą? Co sądzicie żeby dodać swoją stronę do seo katalogów. Ceny są bardzo niskie. Za 100 wpisów trzeba zapłacić około dwadzieścia zł.

podobne tematy:

marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:49

Prośba o opinię

Postautor: marekwolski » 19 maja 2016, 12:45

Cześć, jeśli masz takie pojęcie o promocji strony w wyszukiwarce jak mówisz to z miejsca odpuść sobie pozycjonowanie swojej strony internetowej. Z tej mąki chleba nie będzie. Zleć to jakieś agencji SEO, która za kilka stówek wypozycjonuje twoją stronę www. Jak masz ochotę pozycjonować stronę seo katalogami to skutek będzie odwrotny. Dostaniesz filtra i witryna internetowa nie wejdzie do pierwszej 50 rezultatów.

podobne tematy:


Wróć do „Dowolne rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości