Strona 1 z 1

Czy ktoś korzystał z usług tych specjalistów?

: 23 maja 2016, 9:24
autor: marekwolski
Dzień dobry, buduje dom dla swojej rodziny niedaleko Kielc. Teraz męczę się z położeniem dachu. Miałem już jedną brygadę dekarzy, którzy niestety polegli na moim dachu. Dach na moim domu ich przerósł i nie potrafili go położyć, więc byłem zmuszony ich wyrzucić. Szperałem w przeglądarce internetowej i znalazłem bazę firm dekarskich z Kielc http://polecamspeca.pl/dekarz/kielce , natomiast wybranie dekarzy w ciemno raczej nie wchodzi w rachubę. Szkoda mi już nerwów i mojej kasy na zniszczony materiał. Tak więc zwracam się do was z zapytaniem. Może ktoś z was zna jakiś solidnych dekarzy w pobliżu Kielc.

podobne tematy:

Czy ktoś korzystał z usług tych fachowców?

: 23 maja 2016, 9:43
autor: michalgos
Witaj, mogę Ci polecić firmę Dach Maar z Kielecczyzny. Ekipa bardzo solidna, nie piją na budowie. Ludzie znają się na rzeczy i nie miałem z nimi żadnych problemów. Więc możesz ich w ciemno wziąć do swojego dachu. Innych firm z tej strony niestety nie znam.

podobne tematy:

Czy ktoś korzystał z usług tych dekarzy?

: 23 maja 2016, 9:47
autor: alexsys76
Witaj, jak miałeś taki kłopot z dekarzami to może być trudno znaleźć chętnych aby poprawiali po poprzednikach. Nie mam pojęcia jak to wygląda, lecz jeśli mocno spartaczyli sprawę to będzie ciężko to naprawić.

podobne tematy: