Strona 1 z 1

Niedrogi protetyk w mieście Radom potrzebny od zaraz

: 23 maja 2016, 10:04
autor: adambyczek
Cześć, potrzebuje na cito dobrego protetyka w Radomiu. Mam duży problem z moim uzębieniem. Cały czas wypadają z nich plomby. Nie wiem co z tym zrobić? Proszę o poradę w tym temacie. Oczywiście nie chodzi mi o państwowe przychodnie.

podobne tematy:

Dobry protetyk w Radomiu potrzebny od zaraz

: 23 maja 2016, 10:51
autor: michalgos
Cześć. Miałem ten sam problem ze swoimi piątkami. Byłem przynajmniej u 3 dentystów nim trafiłem do właściwego. Zawsze chodziłem prywatnie i myślałem, że są to odpowiedni lekarze. Pomyłka, płaciłem tylko jak za dobrych lekarzy. Jeden to jak dzwoniłem, że znów mi wypadła plomba to całą rodzinne pochował. Człowiek uczy się na błędach. Dopiero kiedy poczytałem w Internecie to natrafiłem na ten gabinet: http://danuta-majewska.pl/protetyka-radom i dopiero wtedy miałem wyleczone zęby. Babka jest już prawię na emeryturze, nie ma u niej kolejek. Natomiast zęby leczy bardzo dobrze. Polecam ją każdemu. Cenowo też jest przystępna.

podobne tematy:

Sprawdzony protetyk w Radomiu na wczoraj

: 23 maja 2016, 10:55
autor: alexsys76
Cześć, z tymi niepublicznymi dentystami to już tak to wygląda. Niby każdy z nich super robi, a tak po prawdzie jest ich mało w mieście, którzy znają się na swoim fachu.

podobne tematy: