Fotografia dziecięca na imprezę urodzinową?

Piszemy na dowolne tematy.
tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:28

Fotografia dziecięca na imprezę urodzinową?

Postautor: tolek1980 » 28 paź 2016, 13:00

Cześć. Jestem szczęśliwą mamą dwójki dzieci. Wkrótce obchodzić będziemy piąte urodziny córki. Pragniemy z tej okazji urządzić małą imprezkę, na którą zaprosimy rodzinę i przyjaciół z dziećmi. Mimo to zastanawiam się również nad tym, aby upamiętnić całą imprezę w fachowy sposób. Dlatego również interesuje mnie zatrudnienie fotografa, który wykona fotografie dzieciom podczas zabawy, a także wykona małą sesję w plenerze. Ciekawią mnie opinie innych na ten temat. A może ktoś miał szansę korzystać z takich usług?

podobne tematy:

alexsys76
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 10:51

Fotografia dziecięca na urodziny?

Postautor: alexsys76 » 28 paź 2016, 13:09

Hej. Ostatnio urządzaliśmy z mężem imprezę urodzinową dla syna. Prócz tortu oraz podarków nie mogło również oczywiście zabraknąć atrakcji, właśnie dlatego wynajęliśmy animatora, który zabawi maluchy. Kierując się niesolidnymi opiniami wybraliśmy też fotografa. Dla przykładu - fotografia dziecięca http://www.elefantti.pl to szereg usług, które można przystosować pod własne oczekiwania. My na przykład chcieliśmy uchwycić całą zabawę, lecz poprosiliśmy także o sesję rodzinną. Dzięki temu posiadamy ładną pamiątkę. Polecam korzystanie z takich usług.

podobne tematy:


Wróć do „Dowolne rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości